Podłogi ForteLock

Szerokie zastosowanie od budynków szkolnych po ciężką produkcję
Płyty mają bardzo szerokie zastosowanie w produkcji, magazynach, wynajmach, garażach, warsztatach, fitness, kącikach dla dzieci, sklepach, piwnicach, pralniach, autoserwisach, showroomach, kancelariach, na wystawach, itd….

 

Łatwe układanie niezależne od podłoża
Posadzka Fortelock przoduje łatwą instalacją, kiedy większością wystarczy tylko gumowy młotek i nóż. W dodatku w większości przypadków nie potrzeba przygotowania podłoża poprzez żwirowanie, ani klejenia płyt itp.

 
 

Przyjemna i kolorowa posadzka
Płyty Fortelock wyraźnie tłumią wibracje i odgłos kroków oraz pełnią funkcję izolatora cieplnego. Dlatego poruszanie się i stanie na płytach Fortelock jest o wiele przyjemniejsze aniżeli np. na betonie, płytkach ceramicznych itp. W dodatku różne warianty kolorów płyt Fortelock umożliwiają popuścić wodze swojej fantazji.

 
 

Zarazem dzięki wysokiej 7 mm grubości płyty Fortelock odporne są na duże i częste obciążenie, udary (np. młotka), chemikalia itp. W dodatku jakość płyt Fortelock jest gwarantowana zgodnie z normami europejskimi, zwłaszcza EN 14014.

 
 

Posadzka, która oddycha – system ochrony przeciw wilgotności Air-Flow
Płyty Fortelock mają na dolnej stronie unikatowy system kanalików odprowadzających, który zapewnia odprowadzanie wilgoci i tym zapobiega problemom z wilgocią podłoża i powstaniu pleśni.

Gwarancja na zużycie aż 12 lat
Spółka Fortemix gwarantuje odporność na zużycie Fortelock przez okres aż dwanaście lat od daty produkcji, zob. karta techniczna. Przewidywana żywotność pod warunkiem odpowiedniej konserwacji wynosi 25 lat.

 
 

Produkt przyjazny dla środowiska
W produkcji płyt Fortelock stosowane są w największej mierze standardyzowane materiały powtórnie przetworzone, szczególnie z innych procesów produkcyjnych, by tym zaoszczędzić źródła pierwotne. W dodatku pod koniec cyklu żywotności posadzki można za opłatę płyty w 100% poddać recyklingowi i na nowo wytłoczyć, a więc posadzka może służyć jeszcze przez wiele lat bez dalszych kosztów. Posadzkę można zdemontować, przemieścić i łatwo naprawić. Poszczególne płyty Fortelock albo też całą posadzkę można kiedykolwiek zdemontować i przemieścić na inne miejsce, np. do nowego wynajmu. W przypadku uszkodzenia można z łatwością wymienić tylko jedną płytę.

 
 

Z dumą wyprodukowane w Republice Czeskiej
Płyty Fortelock produkowane są na własnych prasach wtryskowych w Republice Czeskiej, w ostrawskiej fabryce produkcyjnej. Producent płyt – Fortemix – jest czeską spółką specjalizującą się na produkcji systemów posadzkowych, które zaaplikowane są już na powierzchni ponad 5 000 000 m2 na terenie całego świata. Na podstawie danej specjalizacji spółka Fortemix buduje nowoczesną firmę, która dzięki jakości, cenie i innowacjom obecna jest już w 9 krajach Europejskich.