Oryginalny design w najwyższej jakości

Przedstawiamy najnowszą kolekcję Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS, które wspólnie z architektami zaprojektowaliśmy z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości produktu, o wyjątkowych walorach estetycznych. Ideą projektantów było stworzenie systemu ogrodzeń, który pozwoli dostosować jego wygląd oraz funkcjonalność indywidualnie do Twoich potrzeb. Ogrodzenia łączą w sobie naturalne piękno kamienia z czystą estetyką stali. Unikalny design podkreśli niepowtarzalny charakter Twojej posesji i domu. Uniwersalność systemu pozwala na dopasowanie ogrodzenia zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej zabudowy.

Ogrodzenia gabionowe należą do linii produktowej Screen-Deco®, charakteryzującej się dyscypliną formy i prostotą kształtu.

Trzy grubości gabionów

Oferowane trzy grubości gabionów (kosze z kratki wypełnione kamieniem) to prawdziwa rewolucja. Najcieńszy model SLIM o całkowitej grubości zaledwie 10 centymetrów pozwala zminimalizować koszty wypełnienia.

Zaokrąglone narożniki

Unikalnie zaokrąglone narożniki gabionów i kratki podkreślają estetykę. Dodatkowo zapewniają komfort i bezpieczeństwo swoim użytkownikom, szczególnie dzieciom i czworonożnym domownikom.

Detale dodające smaku

Specjalnie zaprojektowane przykrycia gabionów oraz elementy mocujące idealnie dopełniają efekt wizualny systemu ogrodzeń PROGRESS.

Facebook cdn-com.pl